Kuchynské doplnky

V tejto kategórii nájdete doplnky do kuchynskej linky ako napríklad: závesný program medzi horné a spodné skrinky, príborníky, protišmykové podložky, ventilačné mriežky a veľa iného. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre Váš nábytok.

REJS&GAMET - kombinácia dvoch výrobcov pre dosiahnutie čo najpriaznivejšej ceny
OSTATNÉ - výber ostatných doplnkov (príborníky, protišmykové podložky, ventilačné mriežky)
BLUM - systémy do zásuviek OrgaLine.
Hettich - príborníky OrgaTray a závesné systémy.

Kuchynský závesný drôtený program, príborník, protišmyková podložka
<< Späť na predchádzajúcu
 • REJS + GAMET

  Závesný program medzi horné a spodné skrinky kuchynských liniek je nie len dizajnové ale aj funkčné riešenie priestoru. V tejto kategórii nájdete širokú ponuku košov a závesných koreničiek. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre Váš nábytok.

 • Hettich

  V tejto kategórii nájdete širokú ponuku kuchynských doplnkov Hettich, príborníky, protišmykové podložky, výbavenie pre nízke aj vysoké zásuvky a veľa iného. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre Váš nábytok.

 • Ostatné

  V tejto kategórii nájdete širokú ponuku doplnkov do kuchyne, príborníky, protišmykové podložky, ventilačné mriežky a veľa iného pre vybavenie nízkych aj vysokých zásuviek kuchynských liniek.Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre Váš nábytok.

 • BLUM Orga-Line

  V našej ponuke nájdte takmer kompletný sortiment doplnkov do zásuviek Blum OrgaLine. Príborníky OrgaLine sú nie len dizajnové ale aj funkčné riešenie pre zásuvky v kuchynskej linke. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho kuchynských doplnkov OrgaLIne pre Váš nábytok.

 • FRANKE

Aktívne filtre