Filtrovať podľa
Kategorie
Ceny
Výrobcovia
viac meněj
Rozmer
viac meněj
Rozmery
viac meněj
počet zubov
viac meněj
Celkový objem v litroch
Výška
Hĺbka
Filtrovať podľa

Naše recenzie z nákupného portálu

Avatar Zuzana Š.
03.12.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Vyborná kommunikácia
Avatar Branislav M.
30.11.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Extra rychlost
Avatar Ján V.
22.11.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Rychle dodanie
Avatar Denisa B.
28.11.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Veľmi dobrá komunikácia
Avatar Mária M.
19.11.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Veľký výber Rýchlosť vybavenia objednávky Bezkonkurenčná cena

Pílové kotúče

V tejto kategórii nájdete široký výber pílových kotúčov Pilana a Leuco tak pre domáce použitie ako aj pre profesionálne použitie. Pílový kotúč je jeden zo základných nástrojov v nábytkarskej výrobe a pri spracovaní dreva. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom vhodného pílového kotúča Pilana alebo Leuco pre Vaše použitie.

Pílové kotúče a nástroje Pilana, Leuco
<< Späť na predchádzajúcu
 • Rezanie guľatiny-domáce použitie

  V tejto kategórii nájdete široký výber pílových kotúčov Pilana a Leuco pre domáce použitie. Pílový kotúč je jeden zo základných nástrojov v nábytkarskej výrobe a pri spracovaní dreva. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom vhodného pílového kotúča Pilana alebo Leuco pre Vaše použitie.

 • Pre pozdĺžne rezanie

  V tejto kategórii nájdete široký výber pílových kotúčov Pilana a Leuco pre pozdĺžne rezanie. Pílový kotúč je jeden zo základných nástrojov v nábytkarskej výrobe a pri spracovaní dreva. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom vhodného pílového kotúča Pilana alebo Leuco pre Vaše použitie.

 • Pre univerzálne rezanie

  V tejto kategórii nájdete široký výber pílových kotúčov Pilana a Leuco pre univerzálne použitie. Pílový kotúč je jeden zo základných nástrojov v nábytkarskej výrobe a pri spracovaní dreva. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom vhodného pílového kotúča Pilana alebo Leuco pre Vaše použitie.

 • Pre nábytkarov - formatovacie

  V tejto kategórii nájdete široký výber pílových kotúčov Pilana a Leuco pre formátovacie píly na drevotriesku. Pílový kotúč je jeden zo základných nástrojov v nábytkarskej výrobe a pri spracovaní dreva. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom vhodného pílového kotúča Pilana alebo Leuco pre Vaše použitie.

 • Pre nábytkarov - predrezávacie

  V tejto kategórii nájdete široký výber pílových predrezávacích kotúčov Pilana a Leuco. Pílový kotúč je jeden zo základných nástrojov v nábytkarskej výrobe a pri spracovaní dreva. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom vhodného pílového kotúča Pilana alebo Leuco pre Vaše použitie.

 • Pre pokosové píly

  V tejto kategórii nájdete široký výber pílových kotúčov Pilana a Leuco pre pokosové píly. Pílový kotúč je jeden zo základných nástrojov v nábytkarskej výrobe a pri spracovaní dreva. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom vhodného pílového kotúča Pilana alebo Leuco pre Vaše použitie.

 • Na plasty a neželezné kovy

  V tejto kategórii nájdete široký výber pílových kotúčov Pilana a Leuco na rezanie plastov a neželezných kovov. Pílový kotúč je jeden zo základných nástrojov v nábytkarskej výrobe a pri spracovaní dreva. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom vhodného pílového kotúča Pilana alebo Leuco pre Vaše použitie.

 • Pre ručné elektrické náradie SK

  V tejto kategórii nájdete široký výber pílových kotúčov Pilana a Leuco pre ručné elektrické náradie. Pílový kotúč je jeden zo základných nástrojov v nábytkarskej výrobe a pri spracovaní dreva. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom vhodného pílového kotúča Pilana alebo Leuco pre Vaše použitie.

 • Drážkovacie

  V tejto kategórii nájdete široký výber drážkovacích pílových kotúčov Pilana a Leuco. Pílový kotúč je jeden zo základných nástrojov v nábytkarskej výrobe a pri spracovaní dreva. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom vhodného pílového kotúča Pilana alebo Leuco pre Vaše použitie.

 • Redukčné krúžky

Zobraziť ďalšie produkty