Filtrovať podľa

Cena

Cena

 • 2,00 € - 282,00 €

Kategórie

Kategórie

Dostupnosť

Dostupnosť

Značka

Značka

rozmer 1

rozmer 1

počet zubov

počet zubov

Rozmer

Rozmer

Rozmery

Rozmery

Pílové kotúče

V tejto kategórii nájdete široký výber pílových kotúčov Pilana a Leuco tak pre domáce použitie ako aj pre profesionálne použitie. Pílový kotúč je jeden zo základných nástrojov v nábytkarskej výrobe a pri spracovaní dreva. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom vhodného pílového kotúča Pilana alebo Leuco pre Vaše použitie.

Pílové kotúče a nástroje Pilana, Leuco
<< Späť na predchádzajúcu
 • Rezanie guľatiny-domáce použitie

  V tejto kategórii nájdete široký výber pílových kotúčov Pilana a Leuco pre domáce použitie. Pílový kotúč je jeden zo základných nástrojov v nábytkarskej výrobe a pri spracovaní dreva. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom vhodného pílového kotúča Pilana alebo Leuco pre Vaše použitie.

 • Pre pozdĺžne rezanie

  V tejto kategórii nájdete široký výber pílových kotúčov Pilana a Leuco pre pozdĺžne rezanie. Pílový kotúč je jeden zo základných nástrojov v nábytkarskej výrobe a pri spracovaní dreva. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom vhodného pílového kotúča Pilana alebo Leuco pre Vaše použitie.

 • Pre univerzálne rezanie

  V tejto kategórii nájdete široký výber pílových kotúčov Pilana a Leuco pre univerzálne použitie. Pílový kotúč je jeden zo základných nástrojov v nábytkarskej výrobe a pri spracovaní dreva. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom vhodného pílového kotúča Pilana alebo Leuco pre Vaše použitie.

 • Pre nábytkarov - formatovacie

  V tejto kategórii nájdete široký výber pílových kotúčov Pilana a Leuco pre formátovacie píly na drevotriesku. Pílový kotúč je jeden zo základných nástrojov v nábytkarskej výrobe a pri spracovaní dreva. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom vhodného pílového kotúča Pilana alebo Leuco pre Vaše použitie.

 • Pre nábytkarov - predrezávacie

  V tejto kategórii nájdete široký výber pílových predrezávacích kotúčov Pilana a Leuco. Pílový kotúč je jeden zo základných nástrojov v nábytkarskej výrobe a pri spracovaní dreva. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom vhodného pílového kotúča Pilana alebo Leuco pre Vaše použitie.

 • Pre pokosové píly

  V tejto kategórii nájdete široký výber pílových kotúčov Pilana a Leuco pre pokosové píly. Pílový kotúč je jeden zo základných nástrojov v nábytkarskej výrobe a pri spracovaní dreva. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom vhodného pílového kotúča Pilana alebo Leuco pre Vaše použitie.

 • Na plasty a neželezné kovy

  V tejto kategórii nájdete široký výber pílových kotúčov Pilana a Leuco na rezanie plastov a neželezných kovov. Pílový kotúč je jeden zo základných nástrojov v nábytkarskej výrobe a pri spracovaní dreva. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom vhodného pílového kotúča Pilana alebo Leuco pre Vaše použitie.

 • Pre ručné elektrické náradie SK

  V tejto kategórii nájdete široký výber pílových kotúčov Pilana a Leuco pre ručné elektrické náradie. Pílový kotúč je jeden zo základných nástrojov v nábytkarskej výrobe a pri spracovaní dreva. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom vhodného pílového kotúča Pilana alebo Leuco pre Vaše použitie.

 • Drážkovacie

  V tejto kategórii nájdete široký výber drážkovacích pílových kotúčov Pilana a Leuco. Pílový kotúč je jeden zo základných nástrojov v nábytkarskej výrobe a pri spracovaní dreva. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom vhodného pílového kotúča Pilana alebo Leuco pre Vaše použitie.

 • Redukčné krúžky

Aktívne filtre

Test podukt

Test popis

Cena 5,00 €
skladom
Zobraziť ďalšie produkty