Filtrovať podľa

Cena

Cena

 • 0,00 € - 94,00 €

Kategórie

Kategórie

Dostupnosť

Dostupnosť

Značka

Značka

Priemer

Priemer

rozteč 1

rozteč 1

Dĺžka profilu

Dĺžka profilu

priemer 1

priemer 1

Úchytky a madlá

Nábytkové úchytky sú šperkom nábytku, dotvárajú dvierka. Nábytkové úchytky a madlá sú jedným zo základných prvkov nábytku. Nábytková úchytka vystihuje vkus a osobnosť dizajnéra nábytku. V našej ponuke nájdete širokú ponuku nábytkových úchytiek značiek Tulip, Nomet, Gamet, Metakor, Siro a ATM; od knopkov, cez klasické tvary, moderné úchytky až po profily za dvierka vďaka ktorým viete vytvoriť nábytok bez narušenia plochy dvierok.

Nábytkové úchytky a madlá, Tulip, ATM, Hettich, Zobal
<< Späť na predchádzajúcu
 • Kovové madlá

  V tejto kategórii nájdete kvalitné nábytkové úchytky vyrobené z kovu. Ponúkame Vám úchytky klasických aj moderných tvarov, knopky a tiež klasické oblúkové úchytky. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych úchytiek pre Váš nábytok.

 • Zapustené madlá

  Montáž zapustených madiel je vždy do vopred vyfrézovaných otvorov v dvierkach. Výhodou týchto madiel je minimalistické zasahovanie do priestoru. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych úchytiek pre Váš nábytok.

 • Drevené madlá

  V tejto kategórii nájdete kvalitné nábytkové úchytky vyrobené z dreva. Ponúkame Vám úchytky klasických aj moderných tvarov, knopky a tiež klasické oblúkové úchytky. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych madiel pre Váš nábytok.

 • Rustikálne madlá

  V tejto kategórii nájdete kvalitné nábytkové úchytky rustikálneho tvaru. Rustikálne madlá sú vyrobené z kovu alebo kombinácie kovu a porcelánu. Ponúkame Vám úchytky klasických aj moderných tvarov, knopky a tiež klasické oblúkové úchytky. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych madiel pre Váš nábytok.

 • Kombinované madlá

  V tejto kategórii nájdete kvalitné nábytkové úchytky vyrobené z kombinácie kovu a iného materiálu, najčastejšie dreva. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych úchytiek pre Váš nábytok.

 • Hliníkove úchytkove profily

  V tejto kategórii nájdete hliníkové úchytkové profily. Úchytkové profily sú určené pre montáž do hrany dvierok alebo za dvierka v závislosti od typu úchytkového profilu. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych madiel pre Váš nábytok.

 • Detské úchytky

  Prekvapte svoje dieťa nielen hračkou ale aj nábytkovou úchytkou prispôsobenou jeho záľubám. Detské úchytky sú vyrobené väčšinou z bezpečného plastu ktorý je mäkší ako kov a preto sú vhodnejšie do detskej izby. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych madiel pre Váš nábytok.

 • Plastové úchytky

  V tejto kategórii nájdete kvalitné nábytkové úchytky vyrobené z plastu, všetky plastové úchytky ktoré máme v ponuke sú zaradené v tejto kategórii. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych madiel pre Váš nábytok.

 • Hliníkové úchytkové profily GL

  Hliníkové úchytkové profily v tejto kategórii sú určené pre montáž za dvierka, vďaka týmto profilom viete vytvoriť efekt dvierok bez úchytiek bez nutnosti použiť bezúchytkový mechanizmus otvárania dvierok. Do profilov je možné vyseknúť mriežku na odvetranie varnej dosky. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych madiel pre Váš nábytok.

 • Úchytky SWAROVSKI

  V tejto kategórii nájdete kvalitné nábytkové úchytky s kryštálmi Swarovski. Madlá su vyrobené z kovu ozdobeného kryštálmi Swarowski. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych madiel pre Váš nábytok.

 • Kožené nábytkové úchytky

Aktívne filtre

Zobraziť ďalšie produkty