Filtrovať podľa
Kategorie
Ceny
Výrobcovia
viac meněj
Farba
viac meněj
Montáž
Typ produktu
Dĺžka
šírka 1
viac meněj
Dĺžka výsuvu
Celkový objem v litroch
Výška
Hĺbka
Povrchová úprava
Farebná verzia
typ 2
Filtrovať podľa

Naše recenzie z nákupného portálu

Avatar Michal P.
23.02.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rýchle dodanie, skvelá komunikácia s obchodom a pomocou s výberom produktov
Avatar Betina P.
23.02.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rýchle dodanie Super cena Stolové nohy sú pekné, pevné
Avatar Milan H.
11.02.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Nakupoval som prvý krát, všetko prebehlo k mojej spokojnosti.
Avatar Martin S.
06.02.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Dobrá komunikácia
Avatar Marek P.
04.02.2024
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Široký výber, priaznivé ceny a všetko prebehlo v poriadku.

Príborníky a príslušenstvo

V našej ponuke nájdete široký výber vstavaných plastových a drevených príborníkov do kuchynskej zásuvky. Ponúkame príborníky rôznych značiek a tvarov.

Snažíme sa našu ponuku rozširovať tak, aby sme mali v ponuke príborníky prakticky do zásuvky každého rozmeru.

Okrem príborníkov ponúkame aj protišmykové podložky do kuchynských skriniek a šuflíkov, príslušenstvo k príborníkom ako sú napríklad držiaky na nože a koreničky.

Rovnako nájdete v našej ponuke aj vnútorné členenie do vysokých zásuviek BLUM, Hettich, Strong, ATM a iných značiek.

Príborníky a príslušenstvo
<< Späť na predchádzajúcu
 • Príborníky Hettich

  V našej ponuke nájdete širokú ponuku príborníkov a vybavenia do zásuviek Hettich OrgaTray a OrgaStore. Do tohto sortimentu patria príborníky, protišmykové podložky, vybavenie pre vnútorné členenie nízkych a vysokých zásuviek a veľa iného.

  Zo širokej ponuky príborníkov Hettich je možné vybrať príborník do každej typizovanej aj atypickej zásuvky nielen značky Hettich ale aj každého iného výrobcu. Model OrgaTray 440 je možné orezať takmer na každú šírku, tento príborník patrí medzi najuniverzálnejšie a najpopulárnejšie modely v našej ponuke.

 • Plastové príborníky

  V tejto kategórii nájdete široký výber plastových príborníkov rôznych výrobcov, od univerzálnych upraviteľných príborníkov série Štandard, cez prispôsobiteľné príborníky Scoop s variabilným delením priehradiek po presné príborníky do typizovaných skriniek SKY a Kristal Soft s protišmykovou povrchovou úpravou. Osobitným produktom sú príborníky do zásuviek StrongMAX ktoré presne pasujú do tohto typu zásuviek. 

  K niektorým typom príborníkov je možné dokúpiť tiež príslušenstvo rôzneho typu, napríklad držiaky na nože, držiaky na koreničky či posuvné delenie. 

  Neváhajte nás kontaktovať v prípade, že si nebudete vedieť poradiť s výberom vhodného príborníka do Vašej zásuvky, radi Vám pomôžeme.

 • Príborníky BLUM Orga-Line

  V našej ponuke nájdete takmer kompletný sortiment príborníkov a doplnkov do zásuviek Blum OrgaLine. Príborníky OrgaLine sú nie len dizajnové ale aj funkčné riešenie pre zásuvky v kuchynskej linke. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho kuchynských doplnkov OrgaLIne pre Váš nábytok.

 • Príborníky Blum Ambia-Line

  Príborníky a vnútorné členenie Blum Ambia Line je určené primárne pre použitie v zásuvkách Legrabox a Merivobox. Blum Ambia Line vyniká svojím puristický moderným dizajnom ktorý lahodí oku a svojou funkčnosťou ktorá pomôže vytvoriť poriadok a systém v každej kuchyni. Príborníky Ambia Line sú nevyhnutnosťou v každej kuchyni ktorá je vybavená zásuvkami Blum Merivobox alebo Blum Legrabox.

  So širokej ponuky farieb a tvarov si vyberie každý. V ponuke sú príborníky v troch drevo podobných farbách a rovnako v troch metalických farbách tak aby sa príborníky a iné príslušenstvo hodilo ku všetkým štýlom súčasných kuchynských liniek.

 • FRANKE

 • Protišmykové podložky

  Použitím protišmykovej podložke v zásuvke môžete zabrániť nechcenému posúvaniu hrncov, tanierov, panvíc a iného kuchynského náčinia pri otváraní zásuviek.  Protišmyková podložka si nájde svoje miesto tiež na policiach ako ochrana povrchu políc pred hlukom počas ukladania kuchynského náčinia.

  Protišmyková podložka tiež aktívne chráni dná políc a zásuviek pred zašpinením či poškodením od hrncov, panvíc, rozliatej tekutiny či čistiacich prostriedkov.

  V našej ponuke nájdete tiež protišmykové podložky ktoré absorbujú rozliatu vodu či čistiace prostriedky až do objemu 3 litre na meter štvorcový. Použitím týchto podložiek ochránite Váš nábytok pred poškodením a bude tak stále vyzerať ako nový.

 • Drevené príborníky LiniQ

  V našej ponuke nájdete drevený príborník LiniQ od výrobcu Kesseboehmer vrátane kompletného príslušenstva. Príborník je vyrobené z dubu vďaka ktorému budete cítiť teplo už na dotyk. Každý z nás chce vo svojom dome cítiť teplo a pohodu. Túto atmosféru tvoria samozrejme obyvatelia domu a vzťahy medzi nimi, dobrému pocitu však môžu napomôcť prírodné materiály v kuchyni ktorá je srdcom domova, medzi ktoré tento príborník patri.

Zobraziť ďalšie produkty