Filtrovať podľa
Kategorie
Ceny
Výrobcovia
viac meněj
povrchová úprava 1
typ 3
dĺžka 2
Farba / prevedenie
Filtrovať podľa

Posuvné systémy SEVROLL

Posuvné systémy Sevroll patria medzi najkvalitnejšie posuvné systémy pre vstavané skrine. Hliníkové profily sú vyrobené z kvalitného trvácneho materiálu dostatočnej hrúbky. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok.

Posuvné systémy SEVROLL, Gemini, Simple, Maxim
<< Späť na predchádzajúcu
 • systém Gemini 18

  V tejto kategórii nájdete nábytkové kovanie potrebné pre zostavenie posuvných dverí v systéme Sevroll Gemini hrúbka výplne 18 mm. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok. Rozdiel medzi jednotlivými systémami Sevroll je v rozmeroch madiel, vedení alebo hrúbky výplne. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok.

 • systém Simple Blue 18

  V tejto kategórii nájdete nábytkové kovanie potrebné pre zostavenie posuvných dverí v systéme Sevroll Simple Blue hrúbka výplne 18 mm. Systém Simple Blue je možné zostaviť v tzv. rámovom prevedení (madlá a horný aj dolný hliníkový profil) ale aj v prevedení bez profilu hore, len s použitím dolného profilu prípadne bez horného a dolného profilu.  Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok. Rozdiel medzi jednotlivými systémami Sevroll je v rozmeroch madiel, vedení alebo hrúbky výplne. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre u vstavanú skriňu.

 • systém Comfort 18

  V tejto kategórii nájdete nábytkové kovanie potrebné pre zostavenie posuvných dverí v systéme Sevroll Simple Blue hrúbka výplne 18 mm. Systém Simple Blue je možné zostaviť v tzv. rámovom prevedení (madlá a horný aj dolný hliníkový profil) ale aj v prevedení bez profilu hore, len s použitím dolného profilu prípadne bez horného a dolného profilu.  Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok. Rozdiel medzi jednotlivými systémami Sevroll je v rozmeroch madiel, vedení alebo hrúbky výplne. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre u vstavanú skriňu.

 • systém Maxim 18

  V tejto kategórii nájdete nábytkové kovanie potrebné pre zostavenie posuvných dverí v systéme Sevroll Maxim hrúbka výplne 18 mm. Systém Maxim je možné zostaviť v tzv. rámovom prevedení (madlá a horný aj dolný hliníkový profil) ale aj v prevedení bez profilu hore, len s použitím dolného profilu prípadne bez horného a dolného profilu.  Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok. Rozdiel medzi jednotlivými systémami Sevroll je v rozmeroch madiel, vedení alebo hrúbky výplne. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre u vstavanú skriňu.

 • systém Gemini 10

  V tejto kategórii nájdete nábytkové kovanie potrebné pre zostavenie posuvných dverí v systéme Sevroll Gemini hrúbka výplne 10 mm. Systém Gemini je nutné zostaviť v tzv. rámovom prevedení (madlá a horný aj dolný hliníkový profil).  Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok. Rozdiel medzi jednotlivými systémami Sevroll je v rozmeroch madiel, vedení alebo hrúbky výplne. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre u vstavanú skriňu.

 • systém Simple Blue 10

  V tejto kategórii nájdete nábytkové kovanie potrebné pre zostavenie posuvných dverí v systéme Sevroll Simple Blue hrúbka výplne 10 mm. Systém Simple Blue je nutné zostaviť v tzv. rámovom prevedení (madlá a horný aj dolný hliníkový profil).  Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok. Rozdiel medzi jednotlivými systémami Sevroll je v rozmeroch madiel, vedení alebo hrúbke výplne. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre u vstavanú skriňu.

 • Posuvné naložené dvere EDEN

  V tejto kategórii nájdete nábytkové kovanie potrebné pre posuvné systémy Sevroll Eden. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok. Rozdiel medzi jednotlivými systémami Sevroll je v rozmeroch madiel, vedení alebo hrúbke výplne. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre u vstavanú skriňu.

Zobraziť ďalšie produkty