Stolové nohy, podnože

V našej ponuke nájdete stolové nohy, kancelárske podnože, centrálne stolové podnože pre kaviarenské, reštauračné aj kuchynské stoly. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych nôh a podnoží pre Váš stôl.

Stolové nohy, stolové podnože, kancelárske podnože
<< Späť na predchádzajúcu
 • Stolové nohy

  Stolové nohy z našej ponuky sa vyznačujú vysokou pevnosťou a jednoduchosťou montáže. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych nôh a podnoží pre Váš stôl.

 • Kancelárske podnože

  Na našej stránke nájdete širokú ponuku kancelárskych podnoží od základných modelov po exkluzívne. V ponuke máme podnože s elektrickým nastavením výšky stola.Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych nôh a podnoží pre Váš stôl.

 • Stolové podnože

  Centrálne stolové podnože z našej ponuky sú vhodné pre kaviarenské alebo kuchynské stoly s centrálnou stolovou nohou. Naša široká ponuka naplní potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych nôh a podnoží pre Váš stôl.

 • Stol. nohy pre rám. konštrukcie

  Stolové nohy pre rámové konštrukcie sa vyznačujú vysokou pevnosťou a variabilitou rozmerov stolovej dosky. Kombinácia nôh a spojovacích tyčí Vám umožní zostaviť pevnú konštrukciu pre každý rozmer stolovej dosky. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych nôh a podnoží pre Váš stôl.

Aktívne filtre

Zobraziť ďalšie produkty