Základné kovania

Základné kovania
<< Späť na predchádzajúcu
 • Nábytkové závesy

  Nábytkový záves je jeden zo základných prvkov nábytku. V našej ponuke nájdete široký výber nábytkových závesov značiek Blum, Hettich, Strong, GTV, ATM a iných značiek. Radi Vám poradíme pri výbere závesov.

 • Výklopné mechanizmy

  Výklopné dvierka sú moderným riešením spôsobu otvárania nábytkových dvierok. V našej ponuke nájdete nielen najpredávanejšie výklopy značiek Blum Aventos a Hettich ale aj lacnejšie alternatívy od výrobcov Strong, Kessebohmer.

 • Zásuvkové výsuvy

  Zásuvkové výsuvy Blum, Hettich, Strong, ATM, GTV a iných výrobcov patria medzi základné prvky nábytku. Zásuvkové výsuvy ktoré máme v ponuke ponúkajú plnú funkcionalitu - s tlmením pri zatváraní, s bez úchytkovým otváraním a tiež s kombináciou týchto dvoch mechanizmov. V našej ponuke nájdete širokú ponuku výsuvov pre nábytok každého druhu, od najzákladnejších modelov po najsofistikovanejšie výsuvy Blum Legrabox alebo Hettich Avantech You.

 • Posuvné systémy SEVROLL

  Posuvné systémy Sevroll patria medzi najkvalitnejšie posuvné systémy pre vstavané skrine. Hliníkové profily sú vyrobené z kvalitného trvácneho materiálu dostatočnej hrúbky. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok.

 • Posuvné systémy proALU

  Posuvné systémy proALU patria medzi najpredávanejšie posuvné systémy pre vstavané skrine. Hliníkové profily sú vyrobené z kvalitného trvácneho materiálu dostatočnej hrúbky. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre u vstavanú skriňu.

 • Posuvné systémy HETTICH

  Posuvné systémy Hettich patria medzi najkvalitnejšie posuvné systémy na trhu. Na našej stránke nájdete kompletnú ponuku systémov Hettich TopLine, WingLine, SysLine a SlideLine. Prostredníctvom posuvných systémov Hettich viete vytvoriť všetky druhy posuvných a skladacích dverí. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre u vstavanú skriňu.

 • Pos. systémy - Interiérové dvere

  Posuvné systémy pre interiérové dvere sú jeden z najdôležitejších prvkov nábytku a interiéru. Posuvné dvere sa stávajú novým trendom v riešení priestoru, sú ideálnym riešením ktoré šetrí priestor v domoch, kanceláriach či iných priestoroch. V našej ponuke nájdete posuvné systémy s nosnosťou od 15 do 160 kg, posuvné systémy pre skladacie interiérové dvere.  Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre Váš nábytok.

 • Zámky

  V tejto kategórii nájdete nábytkové zámky každého druhu, od najjednoduchších modelov po zamykacie systémy vhodné pre kancelárie, školské šatne, plavárne alebo iné verejné priestory. Kontaktujte nás v prípade, že si neviete poradiť s výberom vhodného nábytkového zámku, radi Vám poradíme.

 • Doplnky na dvere

Aktívne filtre

Concepta 40

Concepta 40

Cena 1 027,58 €
exter. sklad / varianty
Concepta 25

Concepta 25

Cena 710,42 €
exter. sklad / varianty
Spojovací plech

Spojovací plech

Cena 1,46 €
exter. sklad / varianty
Zobraziť ďalšie produkty