Filtrovať podľa
Kategorie
Ceny
Výrobcovia
viac meněj
Farba
Montáž
šírka 1
Celkový objem v litroch
Výška
Hĺbka
Farebná verzia
typ 2
Filtrovať podľa

Naše recenzie z nákupného portálu

Avatar Michal P.
23.02.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rýchle dodanie, skvelá komunikácia s obchodom a pomocou s výberom produktov
Avatar Betina P.
23.02.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rýchle dodanie Super cena Stolové nohy sú pekné, pevné
Avatar Milan H.
11.02.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Nakupoval som prvý krát, všetko prebehlo k mojej spokojnosti.
Avatar Martin S.
06.02.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Dobrá komunikácia
Avatar Marek P.
04.02.2024
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Široký výber, priaznivé ceny a všetko prebehlo v poriadku.

Plastové príborníky

V tejto kategórii nájdete široký výber plastových príborníkov rôznych výrobcov, od univerzálnych upraviteľných príborníkov série Štandard, cez prispôsobiteľné príborníky Scoop s variabilným delením priehradiek po presné príborníky do typizovaných skriniek SKY a Kristal Soft s protišmykovou povrchovou úpravou. Osobitným produktom sú príborníky do zásuviek StrongMAX ktoré presne pasujú do tohto typu zásuviek. 

K niektorým typom príborníkov je možné dokúpiť tiež príslušenstvo rôzneho typu, napríklad držiaky na nože, držiaky na koreničky či posuvné delenie. 

Neváhajte nás kontaktovať v prípade, že si nebudete vedieť poradiť s výberom vhodného príborníka do Vašej zásuvky, radi Vám pomôžeme.

Kuchynské doplnky, vstavaný príborník, protišmyková podložka
<< Späť na predchádzajúcu
 • Príborníky Štandard

  V tejto kategórii nájdete naše najpredávanejšie univerzálne príborníky, tieto príborníky pasujú do zásuviek všetkých výrobcov. Sú vhodné pre zásuvky hĺbky 450 a 500mm (v závislosti od modelu príborníka). Príborníky je možné orezať vo väčšom rozsahu a vďaka tomu sú vhodné aj do zásuviek mierne netypickej šírky.

 • Príborník Scoop 2

  Príborník Scoop 2 je príborník ktorý je určený do typyzovaných a aj do mierne atypických zásuviek.

  Tento príborník je veľmi variabilný s bohatým príslušenstvom. Jednotlivé priehradky je možné rozdeliť po šírke na ľubovoľný počet menších priehradok všetko v závislosti od Vašich potrieb. Príborník má jednu širokú priehradku a tri úzke. Do širokej priehradky je možné umiestniť držiak na nože, držiak na koreničky, a prídavnú dvojitú misku na drobnosti. Širokú priehradku je možné rozdeliť pomocou priečneho delenia rovnako ako úzke priehradky.

 • Príborníky SKY

  Príborníky SKY sú dostupné v bielej a antracitovej farbe. Sú to príborníky ktoré presne zapasujú do výsuvov Blum Legrabox Blum Tandembox Antaro či StrongMAX. Príborníky SKY sú vyrobené z pevného a odolného plastu ktorý sa ľahko čistí bežnými umývacími prostriedkami.

  Od príborníka pre zásuvku do šírky korpusu 600mm má príborník širokú priehradku do ktorej je možné umiestniť príslušenstvo ako je držiak na nože, alebo rezačka fólii.

  Priehradky je tiež možné ľubovoľne rozdeľovať dodatočnými priehradkami ktoré je možné samostatne dokúpiť.

  Príborníky SKY je možné orezať len vo veľmi malom rozsahu.

 • Príborníky Kristal Soft

  Príborníky Kristal Soft majú rozmery ktoré ideálne pasujú do zásuviek Blum Legrabox, StrongMAX alebo DiBox. Tieto príborníky sa vyznačujú svojou pevnosťou, odolnosťou a výnimočným dizajnom.

  Príborníky Agoform Kristal Soft sú dostupné v dvoch farbách - bielej a čiernej.

 • Príborníky Separado

  Príborníky Separado sú ideálne riešenie pre atypickú zásuvku. Do jednej zásuvky je možné umiestniť aj viac príborníkov, prípadne ich môžete skombinovať s protišmykovou podložkou tak, že príborník vložíte do stredu zásuvky a na bokoch necháte voľný priestor na ukladanie väčších kuchynský pomôcok.

  Príborník Separado môže byť umiestnený v ktorejkoľvek časti zásuvky.

 • Príborníky pre zásuvku StrongMAX

  Príborníky v tejto kategórii rozmerovo pasujú ideálne do zásuviek StrongMAX a ATM DiBOX. Príborníky sú dostupné v troch farbách (biela, sivá alebo čierna) a pre tri hĺbky zásuvky (450, 500 a 550 mm). Použitím týchto príborníkov získa Vaša zásuvka takzvaný funkčný dizajn - príborníky sú nie len pekné ale hlavne si viete ich použitím prehľadne rozdeliť zásuvku tak, aby mali všetky Vaše príbory svoje miesto.
  Neváhajte nás kontaktovať v prípade, že si neviete poradiť s výberom správneho príborníka, sme tu pre Vás a radi Vám pomôžeme.

Zobraziť ďalšie produkty