Naše recenzie z nákupného portálu

Avatar Zuzana Š.
03.12.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Vyborná kommunikácia
Avatar Branislav M.
30.11.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Extra rychlost
Avatar Ján V.
22.11.2023
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Rychle dodanie
Avatar Denisa B.
28.11.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Veľmi dobrá komunikácia
Avatar Mária M.
19.11.2023
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Veľký výber Rýchlosť vybavenia objednávky Bezkonkurenčná cena

Obvyklá doba dodania objednávky je 4-5 pracovných dní okrem tovarov pri ktorých je uvedená dlhšia doba dodania.

Kovanie značiek Hettich a Nomet - dodanie 2-10 pracovných dní v závislosti od konkrétného produktu. Pre presné dodacie doby nás kontaktujte emailom alebo telefonicky.

Doručenie objednávky je možné nasledujúcimi spôsobmi:
1) Preprava kuriérom - 4,80 EUR s DPH pri objednávke do 166 EUR, pri objednávke nad 166 EUR zdarma.
2) Packeta/ Zásielkovňa - 4,80 EUR s DPH
3) Slovenská pošta, balík na poštu - 6,60 EUR s DPH pri objednávke do 166 EUR, pri objednávke nad 166 EUR zdarma.
4) Osobný odber - zdarma. Tovar si môžete vyzdvihnúť na adrese sídla našej spoločnosti počas otváracích hodín.
5) Toptrans - 9,60 EUR s DPH pre objednávky ktorých súčasťou je aj tovar ktorý sa nedá poslať iným prepravcom. Ide hlavne o tyče v dĺžke presahujúcej 1,5 m. Pri objednávke do 166 EUR, pri objednávke nad 166 EUR zdarma.
Po odoslaní zásielky je každý príjemca informovaný automatickým e-mailom o odoslaní zásielky z nášho e-shopu. Taktiež je informovaný e-mailom od nášho dopravcu po zaregistrovaní zásielky na triediacom stredisku. Podmienkou zaslania e-mailu je poskytnutie správneho e-mailu pri registrácii prípadne počas objednávacieho procesu.
Počas prepravy je príjemca každej zásielky informovaný SMS správou o doručovaní zásielky resp. o jej uložení v mieste vyzdvihnutia. Podmienkou zaslania SMS správy je uvedenie správneho čísla mobilného telefónu príjemcu zásielky pri objednávacom procese.

Jednotlivé spôsoby dopravy sú podrobne popísané nižšie.
DPD logoPacketa logo

Platba za tovar:
1. Dobierka - za tovar zaplatíte prepravcovi pri preberaní tovaru, prepravca je povinný vystaviť Vám pokladničný doklad o prevzatí hotovosti. V prípade straty tento pokladničný doklad nieje možné vystaviť opätovne.
2. Bankovým prevodom - za tovar zaplatíte prevodom na náš bankový účet, Váš tovar nebude vyexpedovaný pokiaľ neobdržíme a neidentifikujeme Vašu platbu preto prosím pre ľahšiu identifikáciu uvádzajte ako variabilný symbol číslo objednávky a ako účel platby Vaše priezvisko.
3. V hotovosti - za tovar zaplatíte pri prevzatí tovaru na predajni.
4. Online platba kartou - za tovar zaplatíte platobnou kartou online, pri vybratí tohto spôsobu platby budete presmerovaný na stránku sprostredkovateľa platby GP WEBPAY. Všetky informácie ktoré zadávate pri platbe sú pre nás neprístupné. Pred platbou si skontrolujte limit pre internetové platby, vo väčšine bánk sa nastavuje samostatne.
DPD Auto
1) Preprava kuriérom - 4,80 EUR s DPH pri objednávke do 166 EUR, pri objednávke nad 166 EUR zdarma.
Doba doručenia zásielky je 24-48 hodín od odoslania zásielky. Cena zapravú nezávisí od počtu kusov z ktorých zásielka pozostáva. V deň doručenia zásielky je príjemca informovaný SMS správou s telefónnym číslom na vodiča ktorý zásielku doručuje. Balíky sú doručované systémom od dverí k dverám a teda za prvé uzamykateľné dvere na adresu ktorú určí príjemca počas objednávkového procesu. Zásielky sú doručované počas pracovných hodín.

DPD auto

2) Packeta/ Zásielkovňa - 4,80 EUR s DPH 

Je to inovatívny spôsob doručovania balíkov. Nemusíte čakať na príchod kuriéra ale vy sa rozhodnete kedy si pre balík prídete vrámci otváracich hodín ParcelShopu. ParcelShopy sú umiestenené v obchodných centrách prípadne na miestach s dobrou možnosťou parkovania. Väčšina ParcelShopov je otvorených aj počas víkendov s dlhými otváracími hodinami. Okamžite po odovzadní balíka do ParcelShopu budete informovaný SMS správou.

Do ParcelShopu je možné uložiť zásielku nasledovných parametrov:

  • Zásielka, ktorá pozostáva len z jedného balíka.
  • Zásielka so službou Dobierka – platba možná iba v hotovosti.
  • Balík, ktorého najdlhšia strana nepresahuje dĺžku 80 cm.
  • Balík, ktorého súčet obvodu a dĺžky nepresahuje 200 cm.
  • Balík, ktorého hmotnosť je menšia ako 20 kg.

Budeme Vás kontaktovať telefonicky ak by Vaša zásielka nespĺňala parametre ParcelShopu a dohodneme alternatívny spôsob doručenia.

Packeta

3) Slovenská pošta, balík na poštu - 6,60 EUR s DPH pri objednávke do 166 EUR, pri objednávke nad 166 EUR zdarma.
Klasické doručenie na Vašu poštu môžete využiť aj pri nákupe v našom e-shope. Balíky nedoručujeme na adresu ale len na poštu podľa zadanej adresy doručenia.

Poštou je zaslať zásielku nasledovných parametrov:

  • Zásielka, ktorá pozostáva len z jedného balíka.
  • Zásielka so službou Dobierka – platba možná iba v hotovosti.
  • Najmenšie rozmery balíka - aspoň jedna plocha balíka je 20x15 cm.
  • Najväčšie rozmery balíka - 200 cm pre ktorýchkoľvek z rozmerov alebo 300 cm, pre súčet dĺžky a najväčšieho obvodu meraného v inom smere, ako dĺžka.
  • Balík, ktorého hmotnosť je menšia ako 10 kg.

Budeme Vás kontaktovať telefonicky ak by Vaša zásielka nespĺňala paratre doručenia poštou a dohodneme alternatívny spôsob doručenia.

4) Osobný odber - zdarma. Tovar si môžete vyzdvihnúť na adrese sídla našej spoločnosti počas otváracích hodín.
Tovar si môžete vyzdvihnúť na našej adrese každý pracovný deň v čase medzi 08:00 - 17:00. Odber tovaru si radšej dohodnite telefonicky vopred aby ste na prípravu tovaru nemuseli čakať. Prípadne aby bol tovar skladom a nemerali si cestu k nám zbytočne.
Cena za prepravu je rovnaká vrámci celej Slovenskej Republiky.

Poistenie

Všetky zásielky sú poistené príslušnou sumou, pri preberaní zásielky je potrebné skontrolovať obal balenia a pri jeho poškodení je potrebné toto poškodenie zapísať do prepravného listu. Urýchlite tým vybavenie prípadnej reklamácie.