Nábytkové závesy

Nábytkový záves je jeden zo základných prvkov nábytku. V našej ponuke nájdete široký výber nábytkových závesov značiek Blum, Hettich, Strong, GTV, ATM a iných značiek. Radi Vám poradíme pri výbere závesov.

Nábytkové závesy BLUM, Hettich, Strog, ATM
<< Späť na predchádzajúcu
 • BLUM

  Nábytkové závesy Blum s doživotnou zárukou sú jednou z najlepších volieb pre nábytok každého druhu. Rokmi preverená kvalita nábytkových závesov Blum je garanciou kvality. Neváhajte nás kontaktovať v prípade, že si neviete poradiť pri výbere správneho závesu Blum na Váš nábytok.

 • BLUM - ónyx čierna

  Nábytkové závesy Blum vo farbe Onyx s doživotnou zárukou sú jednou z najlepších volieb pre nábytok každého druhu. Rokmi preverená kvalita nábytkových závesov Blum je garanciou kvality. Neváhajte nás kontaktovať v prípade, že si neviete poradiť pri výbere správneho závesu Blum na Váš nábytok.

 • Hettich

  Nábytkové závesy Hettich sú jednou z najlepších volieb pre nábytok každého druhu. Rokmi preverená kvalita nábytkových závesov Hettich je garanciou kvality. Neváhajte nás kontaktovať v prípade, že si neviete poradiť pri výbere správneho závesu Hettich na Váš nábytok.

 • Hettich - čierny obsidián

  Nábytkové závesy Hettich vo farbe čierny Obsidián sú jednou z najlepších volieb pre nábytok každého druhu. Rokmi preverená kvalita nábytkových závesov Hettich je garanciou kvality. Neváhajte nás kontaktovať v prípade, že si neviete poradiť pri výbere správneho závesu Hettich na Váš nábytok.

 • Ostatné

  V našej ponuke nájdete široký výber nábytkových závesov každého druhu, ponúkame závesy značiek ATM, FGV, Strong, GTV a GLT.

Aktívne filtre

Zobraziť ďalšie produkty