BLUM

Výklopné mechanizmy Blum Aventos sú najspoľahlivejším riešením pre výklopné dvierka. Kontaktujte nás prípade nejasností alebo problémov s výberom správnych výklopov Blum Aventos, radi Vám poradíme s výberom správnej zostavy či sily mechanizmov.

Výklopne mechanizmy BLUM Aventos
<< Späť na predchádzajúcu
 • BLUM AVENTOS HF

  Výklopný mechanizmus Blum Aventos HF je výklop určený pre skladacie dvierka. Mechanizmus je možné použiť pre plné dvierka, hliníkový rámčeky alebo pre kombináciu plných dvierok a hliníkových rámčekov. Kontaktujte nás v prípade nejasností alebo problémov s výberom správneho mechanizmu, radi Vám poradíme s výberom správnej zostavy.

 • BLUM AVENTOS HS

  Výklopný mechanizmus Blum Aventos HS je výklop určený pre "výkyvné dvierka". Mechanizmus je možné použiť pre plné dvierka alebo pre hliníkový rámček. Kontaktujte nás v prípade nejasností alebo problémov s výberom správneho mechanizmu, radi Vám poradíme s výberom správnej zostavy.

 • BLUM AVENTOS HL

  Výklopný mechanizmus Blum Aventos HL je "zdvíhací výklop". Mechanizmus je možné použiť pre plné dvierka alebo pre hliníkový rámček. Kontaktujte nás v prípade nejasností alebo problémov s výberom správneho mechanizmu, radi Vám poradíme s výberom správnej zostavy.

 • BLUM Aventos HK TOP

  Výklopný mechanizmus Blum Aventos HK TOP je štandardný výklop. Mechanizmus je možné použiť pre plné dvierka alebo pre hliníkový rámček. Kontaktujte nás v prípade nejasností alebo problémov s výberom správneho mechanizmu, radi Vám poradíme s výberom správnej zostavy.

 • BLUM AVENTOS HK-S

  Výklopný mechanizmus Blum Aventos HK-S je výklop pre malé dvierka. Mechanizmus je možné použiť pre plné dvierka alebo pre hliníkový rámček. Kontaktujte nás v prípade nejasností alebo problémov s výberom správneho mechanizmu, radi Vám poradíme s výberom správnej zostavy.

 • BLUM AVENTOS HK-XS

  Výklopný mechanizmus Blum Aventos HK-XS je výklop pre malé dvierka. Mechanizmus je možné použiť pre plné dvierka alebo pre hliníkový rámček. Kontaktujte nás v prípade nejasností alebo problémov s výberom správneho mechanizmu, radi Vám poradíme s výberom správnej zostavy.

Aktívne filtre

Zobraziť ďalšie produkty