Posuvné systémy HETTICH

Posuvné systémy Hettich patria medzi najkvalitnejšie posuvné systémy na trhu. Na našej stránke nájdete kompletnú ponuku systémov Hettich TopLine, WingLine, SysLine a SlideLine. Prostredníctvom posuvných systémov Hettich viete vytvoriť všetky druhy posuvných a skladacích dverí. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre u vstavanú skriňu.

Posuvné systémy Hettich TopLine, WingLine, SysLine, SlideLine
<< Späť na predchádzajúcu
 • Systém TopLine XL

  V tejto kategórii nájdete nábytkové kovanie potrebné pre zostavenie systému pre posuvné dvere Hettich TopLine XL. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre u vstavanú skriňu.

  Posuvný systém Hettich TopLine XL, nosnosť do 80kg/ krídlo.
  - hrúbka dverí 19 - 50mm
  - šírka dverí 700 - 2000mm
  - výška dverí do 2600mm
  - výškové nastavenie +/- 2mm

   

 • Systém TopLine L

  V tejto kategórii nájdete nábytkové kovanie potrebné pre zostavenie systému pre posuvné dvere Hettich TopLine L. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre u vstavanú skriňu.

  Posuvný systém Hettich TopLine L, nosnosť do 50kg/ krídlo.
  - hrúbka dverí 16 - 40mm
  - šírka dverí 700 - 1500mm
  - výška dverí do 2600mm
  - výškové nastavenie +/- 3mm

 • Systém TopLine 1

  V tejto kategórii nájdete nábytkové kovanie potrebné pre zostavenie systému pre posuvné dvere Hettich TopLine 1. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre u vstavanú skriňu.

  Posuvný systém Hettich TopLine 1
  - hrúbka dverí do 28mm
  - šírka dverí od 500mm
  - výška dverí do 2500mm
  - nosnosť 50 kg alebo 75kg/ krídlo
   

 • Systém TopLine 25/27

  V tejto kategórii nájdete nábytkové kovanie potrebné pre zostavenie systému pre posuvné dvere Hettich TopLine 25 a 27. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre u vstavanú skriňu.

  Posuvný systém Hettich TopLine 25 a 27
  - hrúbka dverí do 28mm
  - šírka dverí 500-900mm
  - výška dverí do 2000mm
  - nosnosť 25kg/ krídlo
   

 • Systém SysLine S

  V tejto kategórii nájdete nábytkové kovanie potrebné pre zostavenie systému pre posuvné dvere Hettich SysLine S. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre u vstavanú skriňu.

  Posuvný systém Hettich SysLine S
  - hrúbka dverí do 16-19mm
  - šírka dverí 400-800mm
  - výška dverí 375-1500mm
  - nosnosť 15kg/ krídlo
  - výškové nastavenie +/- 1,5mm
  - na spodné vymedzenie je možné použiť vedenia STB 11, STB 12, STB 15 a STB 35, nieje to však nutné, sada koliesok obsahuje plastové vodiace tŕne

 • Systém SlideLine 55 Plus

  V tejto kategórii nájdete nábytkové kovanie potrebné pre zostavenie systému pre posuvné dvere Hettich SlideLine 55 Plus. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre u vstavanú skriňu.

  Posuvný systém Hettich SlideLine 55 Plus, nosnosť do 15/30kg na krídlo
  - hrúbka dverí 16 - 19mm
  - šírka dverí 400 - 800mm
  - výška dverí do 1500mm
  - výškové nastavenie +/- 1,5mm

 • Systém SlideLine 55

  V tejto kategórii nájdete nábytkové kovanie potrebné pre zostavenie systému pre posuvné dvere Hettich SlideLine 55. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre u vstavanú skriňu.

  Posuvný systém Hettich SlideLine 55, nosnosť do 15/30kg na krídlo
  - hrúbka dverí 16 - 19mm
  - šírka dverí 400 - 800mm
  - výška dverí 700 - 1500mm
  - výškové nastavenie +/- 1mm

 • Systém SlideLine 56

  V tejto kategórii nájdete nábytkové kovanie potrebné pre zostavenie systému pre posuvné dvere Hettich SlideLine 56. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre u vstavanú skriňu.

  Posuvný systém Hettich SlideLine 56, nosnosť do 40kg na krídlo
  - šírka dverí 500 - 1000mm
  - výška dverí 700 - 2000mm
   

 • Systém SlideLine 97

  V tejto kategórii nájdete nábytkové kovanie potrebné pre zostavenie systému pre posuvné dvere Hettich SlideLine 97. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre u vstavanú skriňu.

  Posuvný systém Hettich SlideLine 97, nosnosť do 25/50kg na krídlo
  - nosnosť 50kg dosiahnete použitím 4 koliesok na jedno krídlo dverí (váha skla je cca 15kg/m2 pri hrúbke skla 6mm)
  - hrúbka skla 5, 6 a 8mm
  - šírka dverí 250 - 2000mm
  - výška dverí 300 - 2800mm
   

 • Systém SlideLine M

  V tejto kategórii nájdete nábytkové kovanie potrebné pre zostavenie systému pre posuvné dvere Hettich SlideLine M. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre u vstavanú skriňu.

 • Systém WingLine L 2020

  V tejto kategórii nájdete nábytkové kovanie potrebné pre zostavenie systému pre skladacie dvere Hettich WingLine L. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre u vstavanú skriňu.

  Systém Hettich WingLine L, verzia z roku 2020. Systém nie je možné kombinovať so staršími verziami systému WingLine L.

 • Systém WingLine S

  V tejto kategórii nájdete nábytkové kovanie potrebné pre zostavenie systému pre skladacie dvere Hettich WingLine S. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre u vstavanú skriňu.

 • Systém WingLine 220

  V tejto kategórii nájdete nábytkové kovanie potrebné pre zostavenie systému pre skladacie dvere Hettich WingLine 220. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre u vstavanú skriňu.

 • Systém WingLine 230

  V tejto kategórii nájdete nábytkové kovanie potrebné pre zostavenie systému pre skladacie dvere Hettich WingLine 230. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre u vstavanú skriňu.

 • Systém WingLine 77

  V tejto kategórii nájdete nábytkové kovanie potrebné pre zostavenie systému pre skladacie dvere Hettich WingLine 77. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre u vstavanú skriňu.

 • Systém Wing 77

  V tejto kategórii nájdete nábytkové kovanie potrebné pre zostavenie systému pre skladacie dvere Hettich Wing 77. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre u vstavanú skriňu.

 • Systém KA 5740

 • Príslušenstvo pre posuvné dvere

Aktívne filtre

Spojovací plech

Spojovací plech

Cena 1,46 €
exter. sklad / varianty
Zobraziť ďalšie produkty