Vybavenie skriniek

Vybavenie skriniek
<< Späť na predchádzajúcu
 • Drôtený program - kuchyňa

  Vďaka kuchynskému drôtenému programu viete prehľadne usporiadať nielen dolné skrinky a potravinovú skriňu ale aj horné skrinky. Výsuvné koše sú obľúbeným riešením pre úzke spodné aj horné skrinky. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre Váš nábytok.

 • Šatníkový drôtený program

  Drôtený program do šatníka slúži na prehľadné usporiadanie priestoru v skrini alebo v šatníku. Výsuvný vešiak na nohavice, sukne, kravaty sprehľadní priestor a uľahčí prístup k Vášmu oblečeniu. Vďaka výsuvnému drôtenému programu viete prehľadne usporiadať svoje oblečenie. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre Váš nábytok.

 • Kuchynský (multifunkčný) stĺp

  Drôtený program pre kuchynský stĺp je stále populárne riešenie priestoru a tiež dekorácia medzi spodnou a hornou skrinkou, alebo medzi barový pult a strop. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre Váš nábytok.

 • Kuchynské doplnky

  V tejto kategórii nájdete doplnky do kuchynskej linky ako napríklad: závesný program medzi horné a spodné skrinky, príborníky, protišmykové podložky, ventilačné mriežky a veľa iného. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre Váš nábytok.

  REJS&GAMET - kombinácia dvoch výrobcov pre dosiahnutie čo najpriaznivejšej ceny
  OSTATNÉ - výber ostatných doplnkov (príborníky, protišmykové podložky, ventilačné mriežky)
  BLUM - systémy do zásuviek OrgaLine.
  Hettich - príborníky OrgaTray a závesné systémy.

 • Barové konzoly

  Barové konzoly pre kuchynské linky sú stále populárnym riešením vybavenia kuchynských liniek. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre Váš nábytok.

 • Odpadkové koše - vstavané

  V našej ponuke nájdete široký sortiment vstavaných odpadkových košov a sorterov pre triedenie odpadu. Vstavaný odpadkový kôš do kuchynskej linky je perfektné riešenie priestoru v skrinke a tiež prečistí priestor v kuchyni kde už nebude zavadzať žiadne vedro so smeťami. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho vstavaného odpadkového koša (sortera) do Vašej kuchyne.

 • Odkvapkávače

  Zabudovateľné odkvapkávače do horných skriniek sú vhodným riešením pre prehľadné usporiadanie tanierov v hornej skrinke. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre Váš nábytok.

Aktívne filtre

Zobraziť ďalšie produkty