Filtrovať podľa
Kategorie
Ceny
Výrobcovia
viac meněj
Farba
Materiál
Montáž
Orientácia
Model
Dĺžka
Výška
viac meněj
Priemer
Šírka skrinky
Šírka korpusu
Šírka
viac meněj
Povrchová úprava
Farebná verzia
Filtrovať podľa

Drôtený program - kuchyňa

Vďaka kuchynskému drôtenému programu viete prehľadne usporiadať nielen dolné skrinky a potravinovú skriňu ale aj horné skrinky. Výsuvné koše sú obľúbeným riešením pre úzke spodné aj horné skrinky. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre Váš nábytok.

Drôtený program kuchyňa, Kesseboehmer, Strong, Nomet
<< Späť na predchádzajúcu
 • Vrchné skrinky

  Drôtený program pre horné skrinky je ideálne riešenie pre prehľadné usporiadanie priestoru. Vďaka drôtenému programu pre horné skrinky už nebudete musieť riešiť prístup do zadných častí skrinky, vyťahovanie zapadnutého korenia sa stane minulosťou. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre Váš nábytok.

 • Spodné skrinky 15-60cm

  Drôtený program pre spodné skrinky je obľúbené riešenie pre úzke spodné skrinky, pre skrinky na čistiace prostriedky. Vďaka výsuvným drôteným košom nestrácate prehľad nad tým, čo máte v skrinke uložené. V našej ponuke nájdete širokú ponuku drôtených kuchynských košov z ktorých si každý vyberie. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre Váš nábytok.

 • Drôtené zásuvky

  Drôtené zásuvky sú dizajnové riešenie nielen pre kuchynské linky, sú dobre použiteľné do šatníkov či kancelárskych priestorov. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre Váš nábytok.

 • Rohové skrinky

  Riešenie prístupu do rohových skriniek je problém ktorý trápi väčšinu užívateľov kuchýň. Vďaka drôtenému programu do rohových skriniek sa ho nemusíte obávať. Naša ponuka drôtených košov je tak široká, že dokážeme nájsť vhodné riešenie do väčšiny rohových skriniek. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre Váš nábytok.

 • Bočné koše pre vysoký korpus

  Bočné koše pre vysoký korpsu su riešením pre úzke vysoké skrine. Úzke vysoké skrine sú vhodné ako vinotéka, alebo skladovací priestor pre čistiace prostriedky. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre Váš nábytok.

 • Potravinové skrine

  Drôtený kôš pre potravinovú skriňu je najlepšie riešenie pre úzku potravinovú skriňu. Vďaka výsuvným košom máte prehľad o obsahu celej potravinovej skrine, už nenastane situácia s hľadaním strateného korenia, po vysunutí potravinovej skrine máte všetky poličky pred sebou. V ponuke máme kovanie pre potravinovú skriňu viacerých značiek a cenových kategórii. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre Váš nábytok.

 • KesseBohmer- Linero Mosaiq

  Kessebohmer Linero Mosaiq je exkluzívny závesný program medzi horné a spodné skrinky. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre Váš nábytok.

Zobraziť ďalšie produkty