Filtrovať podľa

Cena

Cena

 • 0,00 € - 58,00 €

Kategórie

Kategórie

Značka

Značka

povrchová úprava 1

povrchová úprava 1

Posuvné systémy proALU

Posuvné systémy proALU patria medzi najpredávanejšie posuvné systémy pre vstavané skrine. Hliníkové profily sú vyrobené z kvalitného trvácneho materiálu dostatočnej hrúbky. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre u vstavanú skriňu.

Posuvné systémy proALU pre výplň 18 a 10mm, Modena SLIM, Tredn line, Kvadro
<< Späť na predchádzajúcu
 • Výplň 18mm

  V tejto kategórii nájdete nábytkové kovanie potrebné pre zostavenie posuvných dverí v systéme proALU pre hrúbku výplne 18 mm. Systém proALU je možné zostaviť v tzv. rámovom prevedení (madlá a horný aj dolný hliníkový profil Inova) ale aj v prevedení bez profilu hore, len s použitím dolného profilu prípadne bez horného a dolného profilu. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok. Rozdiel medzi jednotlivými systémami proALU je v rozmeroch madiel, vedení alebo hrúbke výplne. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre u vstavanú skriňu.

  Kalkulačný program pre výpočet dverí si stiahnete po kliknutí na tento odkaz.

 • Výplň 10mm

  V tejto kategórii nájdete nábytkové kovanie potrebné pre zostavenie posuvných dverí v systéme proALU hrúbka výplne 10 mm. Systém proALU je nutné zostaviť v tzv. rámovom prevedení (madlá a horný aj dolný hliníkový profil).  Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok. Rozdiel medzi jednotlivými systémami proALU je v rozmeroch madiel, vedení alebo hrúbke výplne. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre u vstavanú skriňu.

  Kalkulačný program pre výpočet dverí si stiahnete po kliknutí na tento odkaz.

Aktívne filtre

pozicionér

pozicionér

Cena 0,24 €
exter. sklad / varianty
Zobraziť ďalšie produkty