• Rektifikačné - závesné kovanie

  Rektifikačné kovanie slúži na zavesenie horných a spodných skriniek kuchynskej linky. Ponúkame široký sortiment závesného kovania pre skrinky. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom vhodného nábytkového kovania pre Váš nábytok.

 • Plastové kovanie, klzáky

  Plastové kovanie a klzáky sú neoddeliteľnou súčasťou nábytku. Ponúkame široký sortiment plastového kovania každého druhu. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom vhodného nábytkového kovania pre Váš nábytok.

 • Podperky, konzoly, uholníky

  Podperky - policové podpery pre police do skrine alebo do iného uzavretého priestoru, sklenené, drevené alebo akýkolvek iný materiál
  Konzoly - pre veľké police uchytené z jednej strany (napr.: konzola je pripevnená na stenu a na nej je uchytená polica), pre sklenené aj pre drevené police, prípadne iný materiál zodpovedajúcej hrúbky
  Uholníky - montážne uholníky, kovové, plastové
  Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom vhodného nábytkového kovania pre Váš nábytok.

 • Spojovací materiál

  V našej ponuke nájdete širokú ponuku skrutiek, excentrov, lamiel a iného spojovacieho materiálu určeného pre nábytok. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom vhodného nábytkového kovania pre Váš nábytok.

 • Posteľové a stolové kov., točne

  V tejto kategórii nájdete kovanie pre postele, stoly a točne na stolíky. Ponúkame široký sortiment posteľového kovania každého druhu. S kovaním z našej ponuky dokážete vyrobiť posteľ podľa každej požiadavky. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom vhodného nábytkového kovania pre Váš nábytok.

 • Montážne pomôcky

  Montážne pomôcky a šablóny Blum a Hettich uľahčujú montáž nábytkových kovaní. Časť montážnych pomôcok je univerzálna a je použiteľná pre nábytkové kovania väčšiny výrobcov. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom vhodných montážnych pomôcok do Vašej dielne.

 • Náradie a nástroje

  V našej ponuke nájdete široký výber nástrojov a náradia pre nábytkárskú výrobu. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom vhodných montážnych pomôcok do Vašej dielne.

 • Kancelárske doplnky

  V našej ponuke nájdete široký sortiment doplnkov do kancelárie. Kancelárske zásuvky, káblové priechodky, kancelárske zásuvky a veľa iného sortimentu. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych kancelárskych doplnkov pre Váš nábytok.

 • Kancelárske zásuvky HETTICH

 • Pílové kotúče

  V tejto kategórii nájdete široký výber pílových kotúčov Pilana a Leuco tak pre domáce použitie ako aj pre profesionálne použitie. Pílový kotúč je jeden zo základných nástrojov v nábytkarskej výrobe a pri spracovaní dreva. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom vhodného pílového kotúča Pilana alebo Leuco pre Vaše použitie.

 • Tesniace lišty

  Tesniaca lišta slúži na utesnenie priestoru medzi pracovnou doskou a zástenou. Zabraňuje pretekaniu tekutín za spodné skrinky kuchynskej linky. Tesniaca lišta je dizajnový doplnok ktorý dotvára vzhľad kuchynskej linky. Tesniace lišty ponúkame, podobne ako sokle, v rôznych tvaroch, rozmeroch a povrchových úpravách. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom vhodnej tesniacej lišty pre Váš nábytok.

 • Sokle

  Plastový a hliníkový sokel sú jednoduchou, dizajnovou a cenovo dostupnou alternatívou k drevotrieskovým soklom. Ich výhodou je dĺžka 4m ktorá je rovnaká ako dĺžka väčšiny pracovných dosiek vďaka čomu ich viete použiť bez potreby viditeľných spojov. Plastové sokle dodávame v troch rôznych výškach a viacerých povrchových úpravách. Na plastovom sokli je potiahnutá hliníková fólia na ktorej jej nanesená povrchová úprava. Hliníkový sokel je celý vyrobený z hliníka. Do soklov vieme dať urobiť výsek ktorý nahradí vetraciu mriežku. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom vhodného nábytkového kovania pre Váš nábytok.

 • Zasklievacie profily

  Zasklievaci profil slúži na upevnenie skla vo vitríne alebo na dverách. V našej ponuke nájdete široký výber zasklievacích profilov v závislosti od spôsobu montáže skla a od typu zasklievacieho profilu. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom vhodnej tesniacej lišty pre Váš nábytok.

 • Okopové plechy, zásteny

  Okopové plechy slúžia na ochranu dverí a nábytku pred okopaním topánkami. Sú vhodné napríklad k pultom alebo do kuchýň s dĺžkou väčšou ako 4m. Použitím okopového plechu je možné dosiahnuť nenarušený dizajn sokla až do dĺžky 25 m. Nerezová alebo sklenená zástena chráni priestor za varnou doskou. Zásteny sú vyrobené z nerezového plechu alebo kaleného skla. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom vhodného nábytkového kovania pre Váš nábytok.

 • Nábytkové rolety

  Nábytkove rolety REHAU

  kalkulačný program pre výpočet ceny rolety stiahnete kliknutím na tento odkaz

  do programu stačí zadať rozmery rolety, dekor, a spôsob vedenia

  v prípade problémov s kalkulačným programom nás kontaktujte.
   

 • Roletové sety

Aktívne filtre

FIX set, chróm

FIX set, chróm

Cena 364,49 €
exter. sklad / varianty

Test podukt

Test popis

Cena 5,00 €
skladom
FIX set, nerez

FIX set, nerez

Cena 545,05 €
exter. sklad / varianty
Zobraziť ďalšie produkty