Filtrovať podľa

Cena

Cena

 • 0,00 € - 153,00 €

Kategórie

Kategórie

Značka

Značka

Farebná verzia

Farebná verzia

farba 2

farba 2

typ 2

typ 2

Typ produktu

Typ produktu

šírka korpusu 1

šírka korpusu 1

Dĺžka

Dĺžka

dĺžka 1

dĺžka 1

dĺžka 3

dĺžka 3

dĺžka 2

dĺžka 2

Zásuvkové výsuvy

Zásuvkové výsuvy Blum, Hettich, Strong, ATM, GTV a iných výrobcov patria medzi základné prvky nábytku. Zásuvkové výsuvy ktoré máme v ponuke ponúkajú plnú funkcionalitu - s tlmením pri zatváraní, s bez úchytkovým otváraním a tiež s kombináciou týchto dvoch mechanizmov. V našej ponuke nájdete širokú ponuku výsuvov pre nábytok každého druhu, od najzákladnejších modelov po najsofistikovanejšie výsuvy Blum Legrabox alebo Hettich Avantech You.

Zásuvkove výsuvy BLUM Hettich, Strong, GTV
<< Späť na predchádzajúcu
 • BLUM

  V tejto kategórii nájdete kompletné sady výsuvov Blum Tandembox, Blum Tandem, Blum Movento, Blum Legrabox, Blum Merivobox a Blum Metabox. Výsuvy dodávame vo všetkých dostupných farbách a tiež s mechanizmami s tlmením pri zatváraní Blumotion, pre bezúchytkové otváranie TIP ON a tiež kombináciu TIP ON - Blumotion. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok.

 • BLUM - komponenty

  V tejto kategórii nájdete kovanie potrebné pre zostavenie výsuvov Blum Tandembox, Blum Tandem, Blum Legrabox a Blum Merivobox. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok.

 • Blum Merivobox

  V tejto kategórii nájdete komponenty pre zostavenie zásuviek Blum Merivobox. Výsuvy dodávame vo všetkých dostupných farbách a tiež s mechanizmami s tlmením pri zatváraní Blumotion, pre bezúchytkové otváranie TIP ON a tiež kombináciu TIP ON - Blumotion. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania Blum, alebo správnej konfigurácie zásuvky Blum Merivobox.

 • HETTICH

  V tejto kategórii nájdete kompletné zostavy výsvov Hettich Quadro, Hettich ložiskových výsuvov KA, Hettich InnoTech a Hettich MultiTech. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok.

 • HETTICH InnoTech Atira

  V tejto kategórii nájdete kovanie potrebné pre zostavenie zásuviek Hettich InnoTech Atira, výsuvy InnoTech Atira dodávame vo všetkých druhoch - s tlmením pri zatváraní, s PUSH mechanizmom pre beúchytkové otváranie a tiež kombináciu týchto dvoch mechanizmov. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok.

 • HETTICH - ArciTech

  V tejto kategórii nájdete kovanie potrebné pre zostavenie zásuviek Hettich InnoTech ArciTech, výsuvy ArciTech dodávame vo všetkých druhoch - s tlmením pri zatváraní, s PUSH mechanizmom pre beúchytkové otváranie a tiež kombináciu týchto dvoch mechanizmov. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok.

 • Ostatné

  V tejto kategórii nájdete výsuvy od ostatných výrobcov Strong, FGV, GTV, ATM a Emuca. V kategórii sú zaradené kolieskové výsuvy, ložiskové výsuvy, výsuvy StrongBox, StrongMax, GTV Modernbox, GTV Axis pro, Emuca Vertex, ATM Premiumbox, ATM DiBox a ATM Futura. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok.

Aktívne filtre