Filtrovať podľa
Kategorie
Ceny
Výrobcovia
viac meněj
Montáž
Typ produktu
dĺžka 2
dĺžka 3
viac meněj
Dĺžka
viac meněj
Výška
šírka korpusu 1
Šírka skrinky
Šírka korpusu
Farebná verzia
dĺžka 1
šírka 2
typ 2
Filtrovať podľa

Zásuvkové výsuvy

Zásuvkové výsuvy Blum, Hettich, Strong, ATM, GTV a iných výrobcov patria medzi základné prvky nábytku. Zásuvkové výsuvy ktoré máme v ponuke ponúkajú plnú funkcionalitu - s tlmením pri zatváraní, s bez úchytkovým otváraním a tiež s kombináciou týchto dvoch mechanizmov. V našej ponuke nájdete širokú ponuku výsuvov pre nábytok každého druhu, od najzákladnejších modelov po najsofistikovanejšie výsuvy Blum Legrabox alebo Hettich Avantech You.

Zásuvkove výsuvy BLUM Hettich, Strong, GTV
<< Späť na predchádzajúcu
 • BLUM

  V tejto kategórii nájdete kompletné sady výsuvov Blum Tandembox, Blum Tandem, Blum Movento, Blum Legrabox, Blum Merivobox a Blum Metabox. Výsuvy dodávame vo všetkých dostupných farbách a tiež s mechanizmami s tlmením pri zatváraní Blumotion, pre bezúchytkové otváranie TIP ON a tiež kombináciu TIP ON - Blumotion. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok.

 • BLUM - komponenty

  V tejto kategórii nájdete kovanie potrebné pre zostavenie výsuvov Blum Tandembox, Blum Tandem, Blum Legrabox a Blum Merivobox. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok.

 • Blum Merivobox

  V tejto kategórii nájdete komponenty pre zostavenie zásuviek Blum Merivobox. Výsuvy dodávame vo všetkých dostupných farbách a tiež s mechanizmami s tlmením pri zatváraní Blumotion, pre bezúchytkové otváranie TIP ON a tiež kombináciu TIP ON - Blumotion. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania Blum, alebo správnej konfigurácie zásuvky Blum Merivobox.

 • HETTICH

  V tejto kategórii nájdete kompletné zostavy výsvov Hettich Quadro, Hettich ložiskových výsuvov KA, Hettich InnoTech a Hettich MultiTech. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok.

 • HETTICH InnoTech Atira

  V tejto kategórii nájdete kovanie potrebné pre zostavenie zásuviek Hettich InnoTech Atira, výsuvy InnoTech Atira dodávame vo všetkých druhoch - s tlmením pri zatváraní, s PUSH mechanizmom pre beúchytkové otváranie a tiež kombináciu týchto dvoch mechanizmov. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok.

 • HETTICH - ArciTech

  V tejto kategórii nájdete kovanie potrebné pre zostavenie zásuviek Hettich InnoTech ArciTech, výsuvy ArciTech dodávame vo všetkých druhoch - s tlmením pri zatváraní, s PUSH mechanizmom pre beúchytkové otváranie a tiež kombináciu týchto dvoch mechanizmov. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok.

 • Hettich AvanTech YOU

 • Ostatné

  V tejto kategórii nájdete výsuvy od ostatných výrobcov Strong, FGV, GTV, ATM a Emuca. V kategórii sú zaradené kolieskové výsuvy, ložiskové výsuvy, výsuvy StrongBox, StrongMax, GTV Modernbox, GTV Axis pro, Emuca Vertex, ATM Premiumbox, ATM DiBox a ATM Futura. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok.

uchytenie čela Legrabox M, expando

uchytenie čela Legrabox M, expando

Uchytenie čela pre zásuvkový výsuv Blum Legrabox, výška M. Montáž pomocou hmoždiniek...

Cena 0,37 €
exter. sklad / varianty
Synchronizačný adaptér

Synchronizačný adaptér

Držiak synchronizačnej tyče k výsuvom Hettich Quadro V6 s mechanikou P2O (PUSH) pre...

Cena 0,66 €
skladom
Synchronizačná spojka

Synchronizačná spojka

Spojka synchronizačnej tyče k výsuvom Hettich Quadro V6 s mechanikou P2O (PUSH) a PUSH...

Cena 0,66 €
skladom
Zobraziť ďalšie produkty