Filtrovať podľa
Kategorie
Ceny
Výrobcovia
viac meněj
Farba
Montáž
Typ produktu
dĺžka 2
dĺžka 3
viac meněj
Dĺžka
viac meněj
Výška
šírka korpusu 1
Šírka skrinky
Šírka korpusu
Celkový objem v litroch
Výška
Hĺbka
Farebná verzia
dĺžka 1
šírka 2
typ 2
Filtrovať podľa

Naše recenzie z nákupného portálu

Avatar Michal P.
23.02.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rýchle dodanie, skvelá komunikácia s obchodom a pomocou s výberom produktov
Avatar Betina P.
23.02.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Rýchle dodanie Super cena Stolové nohy sú pekné, pevné
Avatar Milan H.
11.02.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Nakupoval som prvý krát, všetko prebehlo k mojej spokojnosti.
Avatar Martin S.
06.02.2024
5.005.005.005.005.00
Výhody:
Dobrá komunikácia
Avatar Marek P.
04.02.2024
5.005.005.005.005.00
Celkový názor:
Široký výber, priaznivé ceny a všetko prebehlo v poriadku.

Zásuvkové výsuvy

Zásuvkové výsuvy Blum, Hettich, Strong, ATM, GTV a iných výrobcov patria medzi základné prvky nábytku. Zásuvkové výsuvy ktoré máme v ponuke ponúkajú plnú funkcionalitu - s tlmením pri zatváraní, s bez úchytkovým otváraním a tiež s kombináciou týchto dvoch mechanizmov. V našej ponuke nájdete širokú ponuku výsuvov pre nábytok každého druhu, od najzákladnejších modelov po najsofistikovanejšie výsuvy Blum Legrabox alebo Hettich Avantech You.

Zásuvkove výsuvy BLUM Hettich, Strong, GTV
<< Späť na predchádzajúcu
 • BLUM

  V tejto kategórii nájdete kompletné sady výsuvov Blum Tandem, Blum Movento a Blum Metabox. Výsuvy dodávame vo všetkých dostupných farbách a tiež s mechanizmami s tlmením pri zatváraní Blumotion, pre bezúchytkové otváranie TIP ON a tiež kombináciu TIP ON - Blumotion. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok.

 • Sady BLUM Tandembox Antaro

  V tejto kategórii nájdete kompletné sady zásuviek Blum Tandembox Antaro.

  Tandembox Antaro je jedna z najpoužívanejších zásuviek, podrobný opis možností a funkcií tejto zásuvky nájdete v tomto článku na našom blogu.

  Pre jednoduchšie objednávanie sme zostavili kompletné sady týchto zásuviek vo všetkých farbách, výškach a nosnostiach ktoré sú dostupné.

  K zásuvkám je potrebné doobjednať uchytenie čela podľa plánovaného spôsobu montáže a tiež podľa použitia - zásuvka s čelom alebo vnútorná zásuvka.

 • BLUM Tandembox komponenty

  V tejto kategórii nájdete kovanie potrebné pre zostavenie výsuvov Blum Tandembox, Blum Tandem, Blum Legrabox a Blum Merivobox. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok.

 • Blum Merivobox

  V tejto kategórii nájdete komponenty pre zostavenie zásuviek Blum Merivobox. Výsuvy dodávame vo všetkých dostupných farbách a tiež s mechanizmami s tlmením pri zatváraní Blumotion, pre bezúchytkové otváranie TIP ON a tiež kombináciu TIP ON - Blumotion. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania Blum, alebo správnej konfigurácie zásuvky Blum Merivobox.

 • HETTICH

  V tejto kategórii nájdete kompletné zostavy výsvov Hettich Quadro, Hettich ložiskových výsuvov KA, Hettich InnoTech a Hettich MultiTech. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok.

 • HETTICH InnoTech Atira

  V tejto kategórii nájdete kovanie potrebné pre zostavenie zásuviek Hettich InnoTech Atira, výsuvy InnoTech Atira dodávame vo všetkých druhoch - s tlmením pri zatváraní, s PUSH mechanizmom pre beúchytkové otváranie a tiež kombináciu týchto dvoch mechanizmov. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok.

 • HETTICH - ArciTech

  V tejto kategórii nájdete kovanie potrebné pre zostavenie zásuviek Hettich InnoTech ArciTech, výsuvy ArciTech dodávame vo všetkých druhoch - s tlmením pri zatváraní, s PUSH mechanizmom pre beúchytkové otváranie a tiež kombináciu týchto dvoch mechanizmov. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok.

 • Hettich AvanTech YOU

 • Ostatné

  V tejto kategórii nájdete výsuvy od ostatných výrobcov Strong, FGV, GTV, ATM a Emuca. V kategórii sú zaradené kolieskové výsuvy, ložiskové výsuvy, výsuvy StrongBox, StrongMax, GTV Modernbox, GTV Axis pro, Emuca Vertex, ATM Premiumbox, ATM DiBox a ATM Futura. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok.

Zobraziť ďalšie produkty