Filtrovať podľa

Cena

Cena

 • 0,00 € - 8 755,00 €

Kategórie

Kategórie

Dostupnosť

Dostupnosť

Značka

Značka

Priemer

Priemer

rozteč 3

rozteč 3

Povrchová úprava

Povrchová úprava

Farba drezu

Farba drezu

Farba svetla

Farba svetla

Farebná verzia

Farebná verzia

Dĺžka / farba

Dĺžka / farba

Dĺžka

Dĺžka

Povrch - farba

Povrch - farba

Farba / prevedenie

Farba / prevedenie

farba 1

farba 1

Otvory

Otvory

rozmer 1

rozmer 1

počet zubov

počet zubov

Rozmer

Rozmer

Rozmery

Rozmery

 • Nábytkové závesy

  Nábytkový záves je jeden zo základných prvkov nábytku. V našej ponuke nájdete široký výber nábytkových závesov značiek Blum, Hettich, Strong, GTV, ATM a iných značiek. Radi Vám poradíme pri výbere závesov.

 • Výklopné mechanizmy

  Výklopné dvierka sú moderným riešením spôsobu otvárania nábytkových dvierok. V našej ponuke nájdete nielen najpredávanejšie výklopy značiek Blum Aventos a Hettich ale aj lacnejšie alternatívy od výrobcov Strong, Kessebohmer.

 • Zásuvkové výsuvy

  Zásuvkové výsuvy Blum, Hettich, Strong, ATM, GTV a iných výrobcov patria medzi základné prvky nábytku. Zásuvkové výsuvy ktoré máme v ponuke ponúkajú plnú funkcionalitu - s tlmením pri zatváraní, s bez úchytkovým otváraním a tiež s kombináciou týchto dvoch mechanizmov. V našej ponuke nájdete širokú ponuku výsuvov pre nábytok každého druhu, od najzákladnejších modelov po najsofistikovanejšie výsuvy Blum Legrabox alebo Hettich Avantech You.

 • Posuvné systémy SEVROLL

  Posuvné systémy Sevroll patria medzi najkvalitnejšie posuvné systémy pre vstavané skrine. Hliníkové profily sú vyrobené z kvalitného trvácneho materiálu dostatočnej hrúbky. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok.

 • Posuvné systémy proALU

  Posuvné systémy proALU patria medzi najpredávanejšie posuvné systémy pre vstavané skrine. Hliníkové profily sú vyrobené z kvalitného trvácneho materiálu dostatočnej hrúbky. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre u vstavanú skriňu.

 • Posuvné systémy HETTICH

  Posuvné systémy Hettich patria medzi najkvalitnejšie posuvné systémy na trhu. Na našej stránke nájdete kompletnú ponuku systémov Hettich TopLine, WingLine, SysLine a SlideLine. Prostredníctvom posuvných systémov Hettich viete vytvoriť všetky druhy posuvných a skladacích dverí. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych komponentov pre Váš nábytok. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre u vstavanú skriňu.

 • Pos. systémy - Interiérové dvere

  Posuvné systémy pre interiérové dvere sú jeden z najdôležitejších prvkov nábytku a interiéru. Posuvné dvere sa stávajú novým trendom v riešení priestoru, sú ideálnym riešením ktoré šetrí priestor v domoch, kanceláriach či iných priestoroch. V našej ponuke nájdete posuvné systémy s nosnosťou od 15 do 160 kg, posuvné systémy pre skladacie interiérové dvere.  Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre Váš nábytok.

 • Zámky

  V tejto kategórii nájdete nábytkové zámky každého druhu, od najjednoduchších modelov po zamykacie systémy vhodné pre kancelárie, školské šatne, plavárne alebo iné verejné priestory. Kontaktujte nás v prípade, že si neviete poradiť s výberom vhodného nábytkového zámku, radi Vám poradíme.

 • Úchytky a madlá

  Nábytkové úchytky sú šperkom nábytku, dotvárajú dvierka. Nábytkové úchytky a madlá sú jedným zo základných prvkov nábytku. Nábytková úchytka vystihuje vkus a osobnosť dizajnéra nábytku. V našej ponuke nájdete širokú ponuku nábytkových úchytiek značiek Tulip, Nomet, Gamet, Metakor, Siro a ATM; od knopkov, cez klasické tvary, moderné úchytky až po profily za dvierka vďaka ktorým viete vytvoriť nábytok bez narušenia plochy dvierok.

 • Úchytky HETTICH

  Prémiové úchytky Hettich sú vhodné na nábytok každého druhu. Zo širokej kolekcie madiel Hettich si vyberie každý. Madlá sú rozdelené do prehľadných kategórii New modern, Deluxe, Organic, Folk a Touch-in. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych úchytiek pre Váš nábytok.

  Inšpiráciu pri výbere úchytiek Hettich nájdete aj v online konfigurátore úchytiek tu.

 • Vešiaky

  Vešiaky, podobne ako úchytky sú šperkom nábytku. U nás nájdete širokú ponuku nábytkových vešiakov rôznych tvarov. Vešiaky z našej ponuky sú vyrobené z kvalitného kovu. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych nábytkových vešiakov pre Váš interiér.

 • Kľučky

  Rozteč pri štítkových klučkách je vzdialenosť medzi osou klučky a osou kľúča.
  Kľučky su zaradené do kategórii podľa rozdelenia dodávatelov pre lepšiu prehľadnosť.
  Pre bežné domácnosti postačujú kľučky v kategóriach hliníkove kovania alebo interierové kovania, kľučky s kategórii nerezovné kovania, mosadzné kovania su doporučené pre objekty s vyššou frekvenciou (kancelarie, obchodné domy a podobne), samozrejme aj tieto kľučky je možné použiť v domácnosti.

 • Kľučky Cobra

  Rozteč pri štítkových klučkách je vzdialenosť medzi osou klučky a osou kľúča.
  Kľučky su zaradené do kategórii podľa rozdelenia dodávatelov pre lepšiu prehľadnosť.

  Pre bežné domácnosti postačujú kľučky v kategóriach hliníkove kovania alebo interierové kovania, kľučky s kategórii nerezovné kovania, mosadzné kovania su doporučené pre objekty s vyššou frekvenciou (kancelarie, obchodné domy a podobne), samozrejme aj tieto kľučky je možné použiť v domácnosti.

 • Doplnky na dvere

 • Nábytkové nožičky

  V našej ponuke nájdete široký výber nožičiek na nábytok. Dizajnové nožičky, kuchynské nožičky, nožičky s vysokou nosnosťou. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych nožičiek pre Váš nábytok.

 • Stolové nohy, podnože

  V našej ponuke nájdete stolové nohy, kancelárske podnože, centrálne stolové podnože pre kaviarenské, reštauračné aj kuchynské stoly. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych nôh a podnoží pre Váš stôl.

 • Kolieska

  V našej ponuke nájdete široký výber koliesok na nábytok. Dizajnové kolieska, kolieska s vysokou nosnosťou. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych koliesok pre Váš nábytok.

 • Šatníkový drôtený program

  Drôtený program do šatníka slúži na prehľadné usporiadanie priestoru v skrini alebo v šatníku. Výsuvný vešiak na nohavice, sukne, kravaty sprehľadní priestor a uľahčí prístup k Vášmu oblečeniu. Vďaka výsuvnému drôtenému programu viete prehľadne usporiadať svoje oblečenie. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre Váš nábytok.

 • Drôtený program - kuchyňa

  Vďaka kuchynskému drôtenému programu viete prehľadne usporiadať nielen dolné skrinky a potravinovú skriňu ale aj horné skrinky. Výsuvné koše sú obľúbeným riešením pre úzke spodné aj horné skrinky. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre Váš nábytok.

 • Kuchynský (multifunkčný) stĺp

  Drôtený program pre kuchynský stĺp je stále populárne riešenie priestoru a tiež dekorácia medzi spodnou a hornou skrinkou, alebo medzi barový pult a strop. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre Váš nábytok.

 • Kuchynské doplnky

  V tejto kategórii nájdete doplnky do kuchynskej linky ako napríklad: závesný program medzi horné a spodné skrinky, príborníky, protišmykové podložky, ventilačné mriežky a veľa iného. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre Váš nábytok.

  REJS&GAMET - kombinácia dvoch výrobcov pre dosiahnutie čo najpriaznivejšej ceny
  OSTATNÉ - výber ostatných doplnkov (príborníky, protišmykové podložky, ventilačné mriežky)
  BLUM - systémy do zásuviek OrgaLine.
  Hettich - príborníky OrgaTray a závesné systémy.

 • Barové konzoly

  Barové konzoly pre kuchynské linky sú stále populárnym riešením vybavenia kuchynských liniek. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre Váš nábytok.

 • Odpadkové koše - vstavané

  V našej ponuke nájdete široký sortiment vstavaných odpadkových košov a sorterov pre triedenie odpadu. Vstavaný odpadkový kôš do kuchynskej linky je perfektné riešenie priestoru v skrinke a tiež prečistí priestor v kuchyni kde už nebude zavadzať žiadne vedro so smeťami. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho vstavaného odpadkového koša (sortera) do Vašej kuchyne.

 • Odkvapkávače

  Zabudovateľné odkvapkávače do horných skriniek sú vhodným riešením pre prehľadné usporiadanie tanierov v hornej skrinke. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správneho nábytkového kovania pre Váš nábytok.

 • Kancelárske doplnky

  V našej ponuke nájdete široký sortiment doplnkov do kancelárie. Kancelárske zásuvky, káblové priechodky, kancelárske zásuvky a veľa iného sortimentu. Radi Vám poradíme v prípade, že si nie ste istý výberom správnych kancelárskych doplnkov pre Váš nábytok.

 • Kancelárske zásuvky HETTICH

 • Granitové drezy

  FRANKE:
  Fragranit- Materiál fragranit je kombinácia 80% žuly a 20% akrylátovej polymerovej živice. Nestráca farbu, odolá krátkodobým teplotám až do 280°C, je odolný voči škvrnám, nečistotám a poškriabaniu. Tento materiál je zdokonalený o antibakteriálnu úpravu Sanitizied, ktorá pomáha udržovať povrch drezu hygienicky čistý a chráni ho pred baktériami a mikróbmi po dobu medzi bežným čistením.

  Tectonite: Tento materiál je vyrobený zo 100% syntetického materiálu, tzv. SMC (Sheet Molding Compound), doteraz používaného predovšetkým v automobilovom priemysle pre výrobu komponentou, podliehajucími ťažkému opotrebeniu. Špeciálny povrch s prímesov sklených vlákien (18%) zaisťuje odolnosť a pevnosť pri použití v kuchyni. Je 100% recyklovateľný. Odolá krátkodobej vysokej teplote (až 300°C), usadzovaniu nečistôt, poškriabaniu, chemikáliam a kyselinám v potravinách a v čistiacich prostriedkoch používaných v kuchyni.

  ALVEUS:
  Granital: Drezy z kompozitného materiálu GRANITAL obsahujú 80% žulových častíc, ktoré sú spojené vysokokvalitnými polymérovými živicami, aby dosiahly vysokú pevnosť a krátkodobú odolnosť voči teplotám až do 280°C.
  Povrch drezov z materiálu GRANITAL má štruktúru kameňa, je príjemný na dotyk, je odolný proti nárazu, poškriabaniu a škvrnám spôsobenými potravinami. Zvýšená pevnosť materiálu a jeho údržba v súlade s pokynmi o používaní je zárukou veľmi dlhej životnosti týchto drezov. Farebná škála drezov z materiálu Granital je svetlostála a tento materiál nie je citlivý ani na UV žiarenie.
   

 • Nerezové drezy

  ALVEUS:
  Nerez:
  Nerezové drezy sú dostupné v niekoľkých typoch povrchových materiálov (Hladký nerez, Dekor). Hlavnými vlastnosťami a prednosťami nerezu CrNi 18/10 v rozsahu 0,5-1mm sú:
  - jednoduché udržiavanie čistoty a vysoká hygienická úroveň
  - odolonosť proti vysokej teplote a prudkým teplotným zmenám
  - odolonosť voči nárazom
  - odolnosť proti chemickým účinkom
  - 100% recyklácie

  FRANKE:
  Nerez:
  Vysoko kvalitná chromniklovaná oceľ je odolná voči korózii aj po porušení povrchu drezu a voči vysokým teplotám. Je pružná, takže narozdiel od keramiky nepraskne. Hladký povrch nerezu je antibakteriálny, tzn. že zabraňuje usadzovaniu baktérií, ľahko sa čistí a je plne recyklovateľný. Životnosť nerezu neprekonal zatiaľ žiadny iný materiál.
   

 • Sklenené drezy